تحلیل آمار سایت و وبلاگ

عشّاق الحسن ( پیروان ولایت )
 
قم المقدسه
 فرماندهی سپاه پاسداران جواب گستاخی دشمن در اثر بی تدبیری تدبیری ها را داد...

افسران - فرماندهی سپاه پاسداران جواب گستاخی دشمن در اثر بی تدبیری تدبیری ها را داد...مرگ بر آمریکا

منبع:افسران
طبقه بندی: سیاسی، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 بهمن 1392 توسط سید

مقاله‌سعیدجلیلی:چرابگوییم‌امام‌خامنه‌ای؟


آیت‌الله سید محمدباقر حکیم پا می‌شود می‌رود نجف. از آن‌جا نامه می‌نویسد به «حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای». یک هفته بعد شهیدش می‌کنند. آن مرد بزرگ می‌فهمد که باید از آن‌جا پیغام دهد «امام خامنه‌ای». سید حسن نصرالله می‌فهمد در سخت‌ترین شرایطی که دارد، باید بگوید امام خامنه‌ای! ما اینجا نشسته‌ایم و نمی‌گوییم!

بقیه ی مطلب را در ادامه مطلب ببینید.ادامه مطلب

طبقه بندی: ولایت فقیه، 
برچسب ها: امام خامنه ای، چرا بگوییم امام خامنه ای،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 5 بهمن 1392 توسط سید

در کلیپ زیر استاد رجایی فر درمورد خویشتن داری جنسی صحبت می کند.

[http://www.aparat.com/v/K94Or]
طبقه بندی: فیلم و کلیپ،  گناه، 
برچسب ها: خویشتن داری جنسی، استاد رجایی فر، عشاق الحسن،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 5 بهمن 1392 توسط سید

آی انرژی هسته ای! حق مسلم ما دیگر تو نیستی...

تصور کن خانه ای داشته باشیم درون باغی پر از درخت میوه باشد. و باز تصور کنیم که روزی دزدی تمام اموال و دارایی های خانه را غارت کند و با خود ببرد. بعد از آن اتفاق به نوعی تمام دارایی و تنها راه امرار معاش و گذران زندگی شما از طریق محصول درختان میوه باغ تامین شود. بعد از گذشت چندین و چند سال اما روزی دوباره سر و کله دزد خانه تان پیدا شود و جناب دزد با کمال پرروی بگوید که اگر می خواهید یکی از صندلی هایی که از خانه تان دزدیده ام را به شما بازگردانم، باید تمام درختان میوه باغ را قطع کنید! یا اینکه حق ندارید از میوه های درختان باغ استفاده کنید، مگر اینکه تمام میوه ها را تبدیل به کود کنید.

 

حقیقتا خنده دار نیست اینکه راضی شوید درختان باغ خود را قطع کنید و از میوه آن بی بهره شوید تا یک صندلی که متعلق به خودتان بوده و پیشتر از خانه تان دزدیده اند را به شما برگردانند؟ شمایی که بعد از یک عمر ایستادن، به ایستادگی عادت کرده ای، صندلی برای نشستن در برابر زیاده خواهی های یک دزد و زانو زدن در برابر حرف زور او به چه کارتان می آید؟ نشستن روی یک صندلی زهوار در رفته برای کوتاه آمدن از حق مسلم خود؟ شاید من معنای موفقیت را به خوبی ندانم، اما براستی بعد از قطع انبوه درختان باغ خود، برگزاری جشن شادی بخاطر بدست آوردن یک صندلی که متعلق به خودتان بوده است، اوج ذلت نیست؟!

منبع: دل آباد

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: مرگ بر تبر، انرژی هسته ای، توافق ژنو،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1 بهمن 1392 توسط سید


امام خامنه ای دامت برکاته :

         مسلمانها باید با هر عامل مخالفِ وحدت و ضدّ وحدت مقابله بكنند؛ این یك تكلیف بزرگ براى همه‌ى ما است؛ هم شیعه باید این را قبول كند، هم سنّى باید قبول كند، هم شعبه‌هاى گوناگونى كه در میان شیعیان و در میان سنّى‌ها وجود دارد این را باید بپذیرند.


اگر ملتها به خود بیایند، خود را بیابند، به خود تكیّه كنند، با یكدیگر دست دوستى بدهند، این منطقه، منطقه‌ى برجسته و درخشانى خواهد شد و دنیاى اسلام روى عزّت و كرامت و آقایى را خواهد دید. این چیزى است كه در آینده ان‌شاءالله پیش خواهد آمد.


در دیدار مسئولان نظام و میهمانان كنفرانس وحدت اسلامى‌ 92/10/29

طبقه بندی: امام خامنه ای، 
برچسب ها: اسلام، امت اسلام، امام خامنه ای، رهبری، شیعه و سنی، وحدت،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1 بهمن 1392 توسط سید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات